سلیقه من اینطوره که دوست ندارم رو کابینت خونم  و دور و برم دکوری جات بچینم اصلا انگار قلبم میگیره مثلا جاادویه ای مو بزارم رو کابینت و کنار گاز همیشگی بمونه. قلبم میگیره اگه وسایل برقیم رو کابینت همیشه موندگار باشه. حالا دکوری جات شیک که ندارم به کنار. ولی اگرم داشتم صددرصد رو کابینت و اوپن نمیزاشتم. یک سری در کابینتو باز کردم چیزی بردارم خارشوهر گفت عه گلدون به این قشنگی داری چرا قایم کردی اون تو بزارش بیرون گفتم دوست ندارم دور و برم شلوغ باشه. 

یا کابینت که زدیم خیلی ها گفتن کاش یک قسمتشو ویترین میزدی گفتم دوست ندالللممم.

ایناها رو گفتم که بگم اخلاق من اینطوره و بی سلیقه ام!  ولی باسلیقه های دکور دار را دوست می دارم م م .

مثلا میرم خونه خواهرم چیزای ناب رو کابینت یا میزاش داره می پسندم و خوشم میاد. عاشق بوفه جمع و جورش هستم با ظرف های مختصر و شیک.

تازه عروس ها هم خب اول زندگیشون تا وسایل جدیده و مدتی ذوق دارن وسایلو همونطور تو مرکز دید بزارن تا خودشون و بقیه لذت ببرن.

اینها هم طبیعیه و سلیقه ها فرق می کنه و قابل قبول.

فقط این همه سال من یک مادر دختر دیدم که اخلاق اون دوتا رو نمی پسندم.

چندسال پیش خونه دخترش دیدن نوزادش رفتیم. آپارتمان خیلی کوچیک یک خوابه بود ولی همونم از بس اسباب و دکوری گذاشته بود جا نداشتیم بشینیم. بعد از چندسال خانه داری؛ وسایلش دقیقا مثل نوعروس هایی بود که برای دید ملت جهازشونو رو میچینن تا واضح دیده شه. البته اون کارو بخاطر ماها نکرده بود. شما سرزده هم که بری خونه ش همینطوره. هنوزم بعد سالها همینطور دوست داره همه چیزش رو  باشه و دیده بشه. یعنی روی کابینت این، روی میز ناهارخوریش، روی اوپن آشپزخونه ش. شما نقطه ای خالی پیدا نمی کنی. ما کنار تلویزیونش بودیم روی میز تلویزیون که پر فانتزی و مجسمه بود تا روی فرش هم چیزی چیده بود. اتفاقا دختر خیلی خوش سلیقه و به روزی هم هست و سلیقش برای خودش محترمه ولی من این مدلیو دیگه خیلی زیاده از حد شلوغ می دونم و نمی پسندم. و صد البته مهم اونه و خونه ش که این شکلی به آرامش میرسه.

اتاق نی نی هم گفتن برین سیسمونی ببینید اصن جا نبود پا بزاریم تو. انگار وارد انباری مغازه اسباب بازی ی رفتی و گیج شدی بین اون همه وسیله.

هیچکدوم از خانواده ما اون سبک چیدمان رو نپسندید. چون دیگه چشم قاطی میکرد همه چیو.

برعکس هفته پیش دوباره دیدن یک نی نی رفتیم خودشون با ذوق گفتن اتاقشو برین ببینی. ست اتاق خاکستری آبی با وسایل ضروری ولی شیک و با دیدنش آدم سر ذوق میومد.

شماها تو چه مایه ها هستید؟????????شلوغ پسندید یا خلوت پسند یا متعادل

باز هم تاکید کنم که من عیب و ایرادی نمیگیرم به اونهایی که سلیقشون مثل مدلی هست که من گفتم از نظر من شلوغه. خونه زندگی خودشونه و حالشو ببرن

صد در صد همچین آدمی بیاد خونه من حالش بهم میخوره از خلوتی و بی سلیقگی من. و حق هم داره  طبیعیه که سلیقه های متفاوت داریم و همه در جای خودش قشنگه. 

روز خوبی داشته باشید کلوچه ها????

از بی پستی چرت نوشتم

کابینت ,خونه ,سلیقه ,دوست ,گفتم ,خیلی ,گفتم دوست ,قلبم میگیره ,دوست ندارم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مجموعه گلخانه ای دزفول واژه گستر مسائل شرعی salamatibarayezanan سايت موزيک فارسي تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد Angelou9tnm paikka