اینروزها تعداد افرادی که کار خانگی انجام میدن خیلی بیشتر شده.

یک جورایی میخوان کسب درآمد کنن و میرن سراغ هنری که از دستشون برمیاد.

ولی 70 درصدشون قطعا موفق نمیشن و پیشرفتی نخواهند داشت؛ چون کار کثیف و شه درست می کنند و قطعا گاهها هم استقبال نمیکنند که بهشون کار سفارش بدن.

خودم شخصا خیلی دلم میسوزه برای این جماعت و دوست ندارم بهشون نه! بگم. وقتی جنسی میاره و میگه خودم درست کردم؛ میتونید برام بید یا ازم می؟ خیلی دلم میخواد کمکش کنم و باری از روی دوشش بردارم. ولی خیلی کارها کثیف و بی دقته و اصلا مناسب گاهی نیست.

همین الانم خانمی تعدادی فانتزی خودش بافته بود و وقتی بهش "نه" گفتم. انگار دلش گرفت و ناراحت شد. ولی خب وجدانا کارهاش خیلی بد بود. به من مجانی هم همچین چیزی بدن اصلا نگاهش نمیکنم.

این اواخر ففه و اومی هم تعدادی کار دست گفتن درست میکنن برای ما. نمونه کارشون قشنگ بود و خوشم اومد. ولی وقتی بیشتر سفارش دادم و  آوردند، اصلا خوشم نیومد. کلی تفاوت و شه. انگار خونه خالمه و قراره جنس هارو رد کنم. 

خب طبیعیه دفعه دیگه بهشون سفارش ندم در حالیکه خیلی دلم میخواد کمکشون کنم.

ولی چندتایی هم هستند همیشه کارشون تمیز و شایسته بازار و هست. ایناها شدن ویزیتور ثابتمون. هم متنوع کار میکنن هم بازاری و تمیز.

خیلی ,اصلا ,سفارش ,بهشون ,درست منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

لغات کلیدی زبان انگلیسی در زندگی گوشی های هواوی دانلود آنلاین فایل های الکترونیکی شعر ها و ترانه ها/ رستم رسولي 09197977577 | فروش فلزیاب المنتال مولتی ناین مدیا | NINE MEDIA آرتا الکتریک دکوراسیون