امروز حقیقتو فهمیدم

قبل عید یعنی آخر سال97 خواهرشوهرم 10میلیون همینجوری یهویی داد که داداشش باهاش کار کنه.یادتونه تو وب هم نوشتم. خودمم 5 تومن وام گرفتم و شوهر با شوهر همین خواهرش رفت تو کاری شبه دلالی! ولی چون شوهر عرضه کار و استرس نداشت یکی دوماه بیشتر درگیر نشد. بعدشم وام 20 میلیونیم بعد چندماه جور شد و اونم اضافه شد.

یعنی همون سی چهل میلیون تقریبا هرروز برمیداشتم و شوهر میبرد بازار و فردا صبح نهایت با سود(پنجاه هزار تومن) دوباره میریختن حسابمون. تا اینکه همون 40 تومنو یک ماشین یم.

حالا دولت کار نداره که اون اصل پول همون بوده و فقط روزانه ورودی و خروجی داشته و سود در حد مورچه ای بوده؛ فقط لطف کرده کل ورودی های ماهانه رو حساب کرده.

به درک به جهنم. دیشب واقعا شوکه شدم و حالم بد شد ازون ارقام. ولی امروز که فهمیدم شعور دولت همینه تصمیم گرفتم فکرشو هم نکنم.

اشتباهات دیگه هم اینه که غضنفر گه به اسم من خونه معامله کرد. و جواز کسب مغازه پسرش به اسم منه. ایناهام صددرصد دخیل بوده. 

شوهر منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تجهیزات شبکه | کابل شبکه توليد شارژر اماكن عمومى بهترین قالب های وبلاگ نمایندگی ایران خودرو قنبری کد 3369 نوشته های بینهایت من در اینفینیتی alenarbuabe5 Log گفتگو آریاسازه ????the story of my life????